ما را بیشتر بشناسید

فروشگاه اینترنتی سبزه میدان با هدف ارتقاء سبک زندگی ایرانیان و کاهش رفت و آمدهای شهری از سال 1394 کار خود را با فروش محصولات اصناف مختلف از هسته مرکزی بازار بزرگ تهران (سبزه میدان) آغاز کرده و به مرور در حال گسترش فعالیت خود است .

هدف اصلی سبزه میدان ارائه محصولات باکیفیت بالا و قیمت پایین و سهولت خرید برای همه ایرانیان عزیز می باشد که ورود هر مشتری به سایت سبزه میدان به معنای ورود به بازاری بزرگ بوده و ما مصمم هستیم تا همه ایرانیان عزیز با ورود به این سایت تمام نیازهای خود را تامین کند .

از ابتدای سال 1395 با نام گرفتن سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل برآن شدیم تا محتوای سایت سبزه میدان را فقط به محصولات ایرانی تخصیص دهیم و بدین منظور به مرور محصولات خارجی از سایت حذف گردید. لذا با هدف ارتقای کیفیت زندگی ، حمایت از تولیدکنندگان ایرانی و پیشرفت اقتصادی کشور با تبعیت از اوامر مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای با همتی بلند و خستگی ناپذیر فروشگاه آنلاین سبزه میدان را مرجعی برای فروش کالای ساخت ایران خواهیم کرد تا تولیدکنندگان و مصرف کنندگان بتوانند از خدمات و امکانات این مجموعه به سهولت استفاده کنند .

ما سعی خواهیم کرد با ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب ، رضایت مشتریان را فراهم نموده و با خدمات نوین پرداخت و ارسال سریع کالا گامی درجهت بهبود وضعیت اقتصادی و اجتماعی جامعه برداشته باشیم.

لازم است بدنبال اظهار نظر برخی مشتریان یادآور شویم که این مجموعه به هیچ ارگان یا سازمان دولتی وابسته نبوده و کاملا توسط یک مجموعه شخصی و خصوصی اداره میشود و لذا یاری و راهنمایی های شما میتواند در ادامه این راه برای ما راهگشا باشد.

بسیار خوشحال خواهیم شد تا انتقادات ، پیشنهادات و نظرات شما را دریافت کنیم . قطعا برای بهبود سطح کیفی خدمات موثر خواهد بود.

گروه اینترنتی سبزه میدان

3 About Us

تحویل فوری

کالای خریداری شده سریعا بسته بندی و با پیک موتوری یا پست پیشتاز ارسال میگردد

2 About Us

همیشه در دسترس

فروشگاه اینترنتی سبزه میدان به وسعت تمام ایران در تمام ایام هفته ۲۴ ساعته باز بوده و آماده خدمات رسانی به عموم مردم می باشد

1 About Us

ارائه خدمات بی نظیر

ثبت سفارشات و بررسی سریع توسط تیم پشتیبانی محصول و تدارک و بسته بندی سریع کالاها و ارسال در سریع ترین زمان ممکن از نقاط تمایز خدمات ما می باشد